Jakbyś siedziała w mojej głowie!

AS

Kreatywna, niebanalna, zabawna, intrygująca i absolutnie jedyna w swoim rodzaju. Taka jest Gośka. Nie mam zielonego pojęcia, jak to robi, ale potrafi tę najbardziej twórczą część swojego ducha tchnąć we wszystkie imprezy oraz projekty, które wymyśla i organizuje. Chcesz mieć wyjątkowe urodziny, chrzciny lub firmowy event? Zleć Gośce zadanie stworzenia ich od podstaw i trzymaj się poręczy, bo zaskoczeniom i niespodziankom nie będzie końca, a doskonalą zabawę masz wliczoną w cenę. Stanie na głowie, a może i na rzęsach, ale zrobi ci imprezę marzeń.

ps. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że Gośka bez trudu stworzyłaby grę miejską, której tematem byłyby cztery wesela i pogrzeb

EG

Dzięki Małgorzacie Rawińskiej moja firma otrzymała nowoczesną i intuicyjną stronę internetową. Jestem pod wrażeniem szybkości realizacji, olbrzymiej znajomości WordPressa i własnych pomysłów. Na rynku mało jest ofert, które w takim stopniu łączą kompetencje i sprawność działania.

MJ

Małgorzata Rawińska umie robić strony, im bardziej nietypowe, tym lepiej. Umie też organizować niesamowite imprezy, które na długo zostają w pamięci. Oczywiście potrafi też zrobić klasyczną stronę i urządzić zwykłą zabawę, i będą one bardzo fajne. Jeśli zatem chcemy urządzić piracki piknik, zachwycić klientów i znajomych naszą wizytówką w sieci, zaskoczyć jubilata flashmobem albo pokazać katalog ciast na zamówienie, wiemy, do kogo warto zastukać.

PB

Strona zbiera komplementy, że przejrzysta, fajnie się ogląda i świetnie śmiga na telefonie. Chciałam, żeby strona oprócz promowania moich usług pełniła też rolę edukacyjną – naprodukowałam więc sporo sążnistych tekstów. Gosia sprytnie je przełamała zdjęciami, rysunkami i graficznymi sztuczkami i efekt jest dokładnie taki na jakim mi zależało. Jest lekko, nieco z przymrużeniem oka, ale treść pozostaje najważniejsza.

AG

Jeśli szukasz kogoś, kto zorganizuje Ci niespodziankową imprezę, nieważne, czy służbowo, czy prywatnie, i chcesz, by było to naprawdę oryginalne i niezapomniane wydarzenie, to jesteś w dobrym miejscu. Moje czterdzieste urodziny były niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla mnie, jak i dla wszystkich osób, które wzięły udział w grze miejskiej przygotowanej z ich okazji.

ET

Behemot Media projektuje strony, na które aż chce się wchodzić. Przejrzyste, z dobrą nawigacją, nieprzeładowane zbędnymi detalami, a do tego po prostu graficznie ładne. Ich autorka jest słowna, odpowiedzialna i wiarygodna, zawsze wywiązuje się w terminie ze zleceń.
Gorąco polecam!

RK

Małgorzata Rawińska jest najbardziej profesjonalną i uczciwą osobą jaką udało mi się spotkać. Dzięki niej nasza strona jest nie tylko ładna, ale też przejrzysta i ciekawa.

Małgorzata jest zawsze gotowa do pomocy i potrafi wytłumaczyć skomplikowane terminy w sposób przystępny. Słucha potrzeb klienta i cierpliwie znosi głupie pytania, co w naszym przypadku zdarzało się pewnie dość często.

Serdecznie polecam usługi Małgorzaty.

ID